Opinie Klientów

Centrum Prawa Kościelniak Kraków  >  Opinie Klientów

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była profesjonalna i zadowalała naszych Klientów. Cenimy sobie każdą opinię, którą wyrażają Klienci o naszej kancelarii. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami, którzy pozostawili Klienci Centrum Prawa Kościelniak.

1
2
3
4
5
WYŚLIJ
     
PRZERWIJ

DODAJ OPINIĘ

Aktualna średnia ocen:  
 
Napisane przez: Mateusz W.

W tamtym roku korzystałem z usług Pana Marcina i jestem bardzo zadowolony. Moja sprawa została szybko rozwiązana, a Pan Marcin rozwiał wszystkie wątpliwości jakie dotyczyły mojej sprawy. Gorąco polecam!

Napisane przez: Barbara Z.

Zdecydowanie polecam, szybka realizacja zlecenia dotyczącego sporządzenia umowy najmu. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam serdecznie!

Napisane przez: Mariusz K.

Serdecznie dziękuję mecenasowi Marcinowi Kościelniakowi za udzieloną pomoc w sprawie o zachowek. 100% zaangażowania, rzetelność i wielka wyrozumiałość mecenasa sprawiły, że w sądzie czułem się pewny, a pozytywny rezultat sprawy jest dla mnie jak wisienka na torcie.

Napisane przez: Sabina Ł.

Chciałam podziękować mecenasowi Marcinowi Kościelniakowi za reprezentowanie mnie w sprawie o rozwód. Nie do przecenienia była dla mnie możliwość pozostawania z mecenasem w stałym kontakcie, co dodatkowo podtrzymywało mnie na duchu. Początkowo byłam przekonana, że poradzę sobie bez pełnomocnika, jednak z perspektywy czasu widzę, że decyzja dotycząca zlecenia prowadzenia sprawy doświadczonemu radcy prawnemu była strzałem w dziesiątkę i znalazła bezpośrednie odzwierciedlenie w wysokości zasądzonych alimentów.

Napisane przez: Grzegorz K.

Jestem bardzo zadowolony z porady prawnej udzielonej przez radcę prawnego Marcina Kościelniaka. Pełen profesjonalizm, polecam i pozdrawiam.

Napisane przez: Anna Z.

Polecam wszystkim usługi świadczone przez Kancelarię Radców Prawnych Centrum Prawa Kościelniak. Spotkałam się tutaj z miłą i przy tym kompetentną obsługą. Umowy, których przygotowanie zleciłam w związku z rozbudową mojej działalności gospodarczej, przygotowane zostały nawet przed umówionym terminem. Jeszcze raz polecam!